Kaip prisijungti ir sklandžiai dalyvauti virtualiuose užsiėmimuose ir konsultacijose? (apie ZOOM)

  1. Įsidiegti ir patestuoti savo kompiuteryje virtualaus bendravimo platformą Zoom. Instrukcija ČIA.
  2. Įsidiegti kompiuteryje Chrome naršyklę
  3. Užtikrinti užsiėmimo metu gerą interneto ryšį, tylią darbinę aplinką ir rekomenduojame turėti kompiuterio pelytę – bus patogiau.
  4. Skirtingų lygių užsiėmimai ir konsultacijos turės savo unikalias prisijungimo nuorodas, kurias dalyviai gaus el. paštu. Prisijungti galima būtent su jomis. 
  5. Pasipraktikuoti, kaip kompiuterio ekrane pasidaryti 2 langus. Tai skirta tam, kad užsiėmimo metu galėtume praktiškai darbuotis: sekti mentoriaus ekraną Zoom lange ir kartu atlikti žingsnius savo užduoties lange. Instrukcija ČIA
  6. Peržiūrėti artėjančio užsiėmimo pasiruošimo medžiagą TLT platformoje.
  7. Prieš kiekvieną užsiėmimą prisijungti 10 min. anksčiau, kad jei neveiktų Zoom programa, galėtumėte susitvarkyti nesklandumus.
  8. Labai rekomenduojame, jeigu programoje dalyvauja ir Jūsų kolega, užsiėmimo metu turėtumėte atskirus kompiuterius. Kurti ir eksperimentuoti patogiau vienam.

Svarbūs priminimai:

  • Virtualūs susitikimai bus filmuojami / fotografuojami ir naudoji TLT platformoje bei komunikacijoje. Nors smagu matyti veidus ir kreiptis vardu, tačiau galite dalyvauti ir be video kameros, išjungto mikrofono ir su slapyvardžiu.
  • Mūsų sukurta programa yra saugoma intelektinių teisių. Dalintis nuorodomis ar prisijungimais prie TLT platformos su neužsiregistravusiais ir nesusimokėjusiais dalyviais yra laikoma vagyste.